Žanda + Jirka - 23.04.2022 (Kroměříž / Kurovice)

Žanda + Jirka - 23.04.2022 (Kroměříž / Kurovice)

Další svatební sobotu 23.04.2022 jsme prožili se Žandou + Jirkou. Jednalo se o naši první svatba v dubnu, která se odehrávala v domácím prostředí. Ranní přípravy ženicha a nevěsty probíhaly v Martinicích. :-)

Shodou okolností se s nevěstou známe již delší dobu, jelikož jsem natáčel svatbu její ségře v roce 2016. :-P

Po ranních přípravách jsme vyrazili na svatební obřad do Arcibiskupského zámku v Kroměříži, který se nachází v Podzámecké zahradě. :-)

Po svatebním obřadě následovala skupinová fotografie a přesun zpět do Martinic, kde bylo pro novomanžele připraveno bezkonkurenční zatahování. :-D :-)

Již několikrát jsem se mohl účastnit zatahování v Martinicích a musím říci, že to mají vždy super. Následoval přejezd do KD v Kurovicích, kde jsme již párkrát natáčeli a mohla začít pořádná veselka. :-P

Celý svatební den doprovázely novomanžele velice sympatičtí, zábavní svatební hosté. Jelikož svatba probíhala v mém blízkém okolí, hodně moc lidí jsem znal. :-)

Fotografování probíhalo v místním vyhlášeném Kurovickém Lomu. Zde jsme natáčeli jak ze země, tak jsme pořídili úchvatné záběry z ptačí perspektivy.

Přejeme Vám do života mnoho krásných chvil a štěstí. Velmi děkujeme za pozvání, svatební den jsme si moc užili. :-)

Žanda + Jirka - 23.04.2022 (Kroměříž / Kurovice)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pravidelně sdílím různé zážitky a momenty z mého focení.