(NOVÉ VIDEO) Verča + Igor - 18.09.2021 (Horní Bojanovice)

(NOVÉ VIDEO) Verča + Igor - 18.09.2021 (Horní Bojanovice)

V sobotu 18.9.2021 jsme byli s kolegou pozváni do Horních Bojanovic na svatbu Verči a Igora. Do tohoto kraje vína jsme v letošní svatební sezóně zavítali již po třetí. :-)

Musím říct, že to byl bezkonkurenčně nejvtipnější svatební den. :-D Dobrá nálada panovala již od rána a všichni se těšili jen na to, kdy si novomanželé řeknou své, ANO. :-)

Svatební hosté nastoupeni na svém místě a ženich očekával svou nastávající, která vcházela do uličky. V tom momentě jsem si všiml podstatné maličkosti, že někdo chybí. :-O Svůj postřeh jsem neváhal sdělit dále. Ten chybějící článek byl totiž pan farář. :-D Během čekání na pana faráře se všichni pro zachování dobré nálady občerstvovali svatební slivovicí. Tato skvělá nálada vydržela po celý den a po ️40 minutovém zpoždění a mohl svatební obřad. :-P

Ze svatby jsem si odvezl kromě dobré nálady i pár moudrých hlášek. „Poněvadž je Vám známo”, „Přijdu až přijdu” nebo „Svatební video bude až bude”. :-D Od dobré nálady nás neodradilo ani počasí, které bylo již více méně sychravé. Svatební den utekl velmi rychle a potkal jsem dokonce i dva páry, kterým jsem svatbu již natáčel, což bylo milé setkání. :-)

Přeji Vám do života mnoho krásných chvil plné smíchu a radosti. Budu se těšit na naše další společné setkání, které bude nepracovní. :-)

PS: Toto je snad jediná pořízená fotografie, kde se ženich nesměje od ucha k uchu. :-D

Verča + Igor - 18.09.2021 (Horní Bojanovice)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pravidelně sdílím různé zážitky a momenty z mého focení.