Večer bojovníků 4 (22.03.2018 - Holešov) Officiální video

Večer bojovníků 4 (22.03.2018 - Holešov) Officiální video

Přinášíme video report z večera bojovníků, mezinárodních zápasů v thajském boxu, který jsem zajišťoval za firmu RAAB Computer s.r.o.

Vytvořil:
Web: www.lukaspanek.cz, www.raab.cz
E-mail: info@lukaspanek.cz, panek@raab.cz
Instagram: www.instagram.com/lukas_panek
Facebook: www.facebook.com/lukaspanekcinematographer

 

Citace z facebookových stránek Thai Box Holešov / RednecksGym.

"Pojďme na moudra ze včera... 4měsíce práce a příprav a za necelé 4hodinky bylo po všem. Letos se dost sypala startovka, některé fighty odpadly, některé se šily dost horkou jehlou, ale ve finále se to povedlo.
První šel náš Tomáš "Juniorko" Vašíček proti Okoličánymu z Titan Gymu. Vzhledem k juniorské kategorii v přilbách. Junior si jel svoje, z thajska vylítaný nohy, v klinči lepší. Výhra 3:0. Bohužel Okoličány si z fightu odnáší zranění v podobě promáčklého čela od lokte, což úplně nechápu vzhledem k helmám a chráničím loktů, ale naštěstí nám dali Titáni vědět, že je ok. Takže přejeme brzké uzdravení.
Další Míša proti soupeřce z Fightclubu Brno. Respekt soupeřce, že zápas vzala 4dny před galou a dělala váhu. Míša dobře kopala a zavírala rukama, občas zbytečně zůstávala v přestřelkách, ale v pohodě výhra 3:0.
Pak šel Štěpán proti Honzovi Grygovi ze Sad gymu (takový trošku bratrovražedný souboj vzhledem k přátelským vztahům našich Gymů). Tady šlo vidět že kluci pořád sbírají zkušenosti, Honza dělal, ale míň přesně trefoval, Štěpán dělal málo, ale o něco přesněji, třetí kolo nejspíš Honzovo, ale první dvě těsně naše, takže výhra Štěpána. Ale jak jsme si s Honzou po gale říkali - Vydržet! Je to na dobré cestě (y) Pak Simča, která si dala odvetu s Marianou Kutnou. Poměrně jasná práce od Simči v prvních dvou kolech, třetí trošku prospané z naší strany, ale opět výhra! Pak šel dědic McDonaldova Impéria Pajty ze Sad gymu proti soupeři z Cerberosu. Pajty dodržel co jsme si v zákulisí řekli, a to že to má nejdřív ukončit ve druhým kole, protože musím rozlapovat svoje závodníky. Zápas jsem tedy neviděl, ale Pajty vyhrává ve druhém kole ;-)
Pak šla žena, které to prostě včera nesedlo, soupeřka Anička Kotulová neskutečný granáty v rukách (přestože se jednalo o ženinu váhově nejlehčí soupeřku, tak žena říkala, že takový granáty ještě nedostala). No zaslouženě vítězí zástupkyně Slovenska, a jak vtipně poznamenal pan M. tak mám na Velikonoce doma vymalovanou jak kraslici - tradice se musí dodržovat. Další šel Ondřej "Seniorko" Vašíček, který měl soupeře z Ruska, o kterém jsme počet fightů zjistili až na místě ;-) ale opět velký dík klukům z RSF Praha, kteří tento fight vzali taky cca 4dny před galou. Seniorko se poprvé probudil už od prvních vteřin (asi nad tím přestal fárat) pohlídal si některé nepříjemné pokusy soupeře, a ve druhým kole po kolenádě soupeř odpočítaný. Následovaly profi fighty. První šel Geňa s Adrianem Tadlánkem, fight jsem neviděl, takže jen výsledek vítězí Adrian. Pak naše Šuplátko si vyzkoušelo první profi fight, tady jsem se trošku bál a myslel jsem, že Šuple s 10ti fighty dostane celkem bídu od veterána Marti Fenze, který jich má přes 20 (ještě jednou díky RSF Praha, že jste i tento fight narychlo vzali). No ale Šuple, který posledních 14dní netrénoval, jelikož se léčil po bouračce na skútru v Thajsku, vletěl do Martina bez bázně a hany, a vyválčil cenné vítězství! Příště víc chodit do klinčů... Pak Petr "Zdena" Haiser proti Matěji Kubinovi. No viděli jste sami, vysoká škola thajského boxu, a jak sám dnes psal Matěj na svém profilu, Zdena lepší v pohybu, tvrdosti atd. Vítězí Zdena. Pak strejda Mára ze Sad gymu proti Rastikovi z Cerberosu, opět fight dvou kamarádů, chlapci se navzájem nahulili. A bohužel Márovi se obnovil cut na holeni a nemohl pokračovat. I tohle je součástí tohoto sportu. Každopádně velký vzájemný respekt obou soupeřů. A přátelský rozhovor ze zákulisí po fightu, který se pokusím přepsat ve slověnštině, tak jak Rasťo říkal: "Marek ale ty si tam tiež v tom prvém kole zakorčuľoval" :-D to prostě nevymyslíš. Kluci to teď mají 1:1 v K1 a MuayThai, takže dnes ráno jsme s Márou řešili jestli bude odveta podle barmských pravidel nebo MMA :-D :-D :-D No a poslední Kaboo vs Marek Tarabus. Marek se mi první kolo dost líbil pro srdnatý odpor, pro něj bohužel ve druhém Kaboo začal úřadovat svými špičatými koleny na spodek a efekt se dostavil a zvítězil Kaboo.

No a celkově, děkuji moc všem fanouškům, a hlavně té bandě ze Sad Gymu - byli jste naprosto skvělé publikum, fandili jste jak se patří, klobouček před vámi. Tak to má být! SUPER SUPER SUPER!!!!

Díky všem co mi pomáhali (jmenovat nebudu, protože bych někoho vynechal), díky malým Judistům z SKP Holešov a borcům z BJJ Draculino Zlín a Holešov.

Číst to po sobě nebudu, takže za chyby se omlouvám.
Pozitivní je, že by měly být videa ze všech fightů."

Autor:

Petr Osokin - trenér sportovního klubu RednecksGym

Sledujte mě na sociálních sítích

Pravidelně sdílím různé zážitky a momenty z mého focení.