Evča + Vojta - 14.09.2019 (Opava / Štáblovice)

Evča + Vojta - 14.09.2019 (Opava / Štáblovice)

Naše (opět s kým jiným než s mojí oblíbenou Kateřina Pavelková Fotolike.cz) nejvzdálenější svatba v letošní sezóně za námi a těžko se nám hledají slova!
Čekalo na nás nové překrásné vyhlášené prostředí v Zámecké restauraci ve Štáblobicích, poznali jsme jedny z nejlepších svatebních hostů, kteří vytvářeli po celý den tu nejskvělejší atmosféru, slyšeli jsme ten nejoriginálnější svatební proslov, který si ve formě básně o novomanželých připravili svědek se svědkyní - mimochodem tihle dva by si mohli otevřít svatební agenturu, protože jejich příprava by mohla být vzorem pro všechny budoucí svědky / svědkyně a na závěr ti nejdůležitější a nejúžasnější, sympatičtí novomanželé Evča s Vojtou, kteří s námi spolupracovali ve všech směrech na jedničku s hvězdičkou.
Opravdu klobouk dolů před veškerou organizací a moc děkujeme za pozvání, připadat si totiž na svatbě jako svatební host a odcházet s takovým potleskem - to je něco nezapomenutelného a taky jeden z důvodu, proč tu svoji práci tolik miluji! :-)
Více v připravovaném svatebním videoklipu. :-)
Evča + Vojta - 04.09.2019 (Opava / Štáblovice)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pravidelně sdílím různé zážitky a momenty z mého focení.