Rekapitulace 2020

Rekapitulace 2020

Tak po tří měsíční nečinnosti na sociálních sítích vkládám první příspěvek, abych vyvrátil nějaké pochybnosti, které se ke mně dostaly, že jsem snad skončil s prací fotografa či kameramana. :-)
Rok 2020 byl pro mě nejtěžším rokem v mém životě, jak po pracovní tak osobní stránce, ti kteří mě znají, tak budou vědět, co vše se odehrálo.
Ještě na jaře jsem si myslel, že z důvodu COVID-19 to bude spíše poklidnější pracovní rok, opak byl ale pravdou - přišlo mnoho neplánovaných zakázek, spoustu svateb se přeložilo na podzim, některé na příští rok, fotili jsme produkty na e-shopy, nemovitosti, pomáhali jsme s tvorbou on-line projektů na vše možné … :-)
Jen v září, abychom všem vyšli vstříc, jsme s kolegou zvládli 9 svateb a do toho i další jiné zakázky, které bylo potřeba stihnout tzv. před lock-downem. :-)
Děkuji všem, koho jsem mohl tenhle rok poznat, s kým jsem mohl spolupracovat, kdo mě podporoval, děkuji hlavně báječné partnerce, rodině za pevné nervy semnou, děkuji všem za trpělivost s lehce delší dodací lhůtou (týká se svatebních zakázek, a to jen dodání delších videí) - opravdu jsem se snažil pracovat po nocích, nedělích, zkrátka co to šlo, bohužel COVID neplánovaně zasáhl do životů nás všech a nespočet zakázek bylo opravdu nárazových, ale všechno se úspěšně zvládlo s úsměvem.
V průběhu ledna budu sdílet veškeré fotografie, videa, projekty se kterými jsem se s Vámi nestihl podělit - prioritou pro mě bylo opravdu dodání materiálů svým klientům v co nejkratší lhůtě, takže sociální sítě musely jít stranou. :-)
Na příští rok máme zase své desatero předsevzetí a motivací, jedna z nich je – práce není všechno a peníze člověka šťastným neudělají, proto jsem se rozhodl ubrat po pracovní stránce, nebrat tolik zakázek a naučit se říkat NE, pak se totiž můžu více se věnovat své rodině, hlavně teda mojí milované Lilynce, která mi doslova roste před očima. :-)
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM ZA DŮVĚRU A PŘÍZEŇ V LETOŠNÍM ROCE A PŘEJI ŠŤASTNÝ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2021. :-)
PS: omlouvám se, všichni jste se mi na koláž nevlezli. :-D

Sledujte mě na sociálních sítích

Pravidelně sdílím různé zážitky a momenty z mého focení.