Verča & Marek - 17.04.2021 (Ostrožská Nová Ves)

Verča & Marek - 17.04.2021 (Ostrožská Nová Ves)

Co vlastně člověk potřebuje ke štěstí? Mít jeden druhého, zdraví, lásku, báječnou rodinu, přátelé. :-)
Tohle přesně totiž mají moji úžasní novomanželé Verča s Markem, kteří měli svůj velký den tuhle sobotu 17.04.2021.
Přes veškerá opatření jsme si svatební den 100% užili od rána až do večera, člověku ani nepřišlo, že je něco jinak, že jsou s námi pořád nějaká omezení. :-)
Až na méně svatebních hostů, změnu místa hostiny, no i počasí v půlce dubna mohlo být taky krapec lepší, teplejší (naše společná fotografie vypovídá vše), bylo absolutně všechno v naprosté pohodě a byl to úžasný den! :-)
Pochopil jsem, že je potřeba se umět radovat z malých i velkých věcí, mít stejnou radost, užívat si každý moment – chápu, že veškeré přeplánování, přizpůsobení změnám apod. je náročné, ale aspoň se v životě nenudíme. :-P
Tím jsem chtěl tak nějak říct, že je vlastně jedno, jestli má člověk na svatbě ️10, 20 anebo 100 a více lidí, zkrátka to tak nejspíš mělo být každá svatba je jedinečná, ať už s hromadou hostů, v hotelu nebo v kulturním domě, důležité je přece s kým, hlavně s rodinou a nejlepšími přáteli. :-)
Verči a Markovi chci moc poděkovat, že jsem mohl být součástí jejich svatebního dne, který jsem si skvěle užil, přišel na jiné myšlenky a hlavně jsem přesvědčen, že když člověk chce, tak všechno jde. S letní párty, kdy se sejdeme znova počítám a už teď se nemůžu dočkat! :-)
PS: Těším se na Vás všechny, s kým se v letošní svatební sezóně potkám, na nové zážitky, mám i připravený individuální balíček v případě konání menších svateb, stačí mě případně zkontaktovat. :-)

Sledujte mě na sociálních sítích

Pravidelně sdílím různé zážitky a momenty z mého focení.